Hakkımızda

Fusion Mesotherapy, estetik tıpta yüksek teknolojik cihazlar ve yüksek kaliteli son jenerasyon özel ürünler ile gerçekleştirilen mezoterapi tedavilerinin bütün yelpazesini sunan bir markadır.

Marka, 2007 yılında yaratılmıştır ve Oxynerpy Paris Şirketine aittir. Oxynerpy Paris Şirketi yüksek teknoloji kozmetik ve medikal ürünlerini kullanmaktadır. Fusion Mesotherapy medikal estetik pazarı için yeni bir konsept ve farklılık olarak geliştirilmiştir.

Fusion Mesotherapy dünya çapında lider bir mezoterapi markasıdır. Hedefimiz yüksek kaliteli ürün portföyümüzü (Mezoterapi ürünleri, Peelingler, Cilt bakım kremleri, Dolgu maddeleri ve Cihazlar) artırmak ve genişletmektir. Müşterilerimize maksimum etkinlik ve güvenlik için en yüksek ürün standartlarını takip eden yenilikçi aktif bileşenlere sahip ürünler sunuyoruz.

Altyapı

Fusion Mesothertapy şu anda resmi olarak 43 ülkede satışa sunulmaktadır: İspanya, Fransa, Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Belçika, İsviçre, İtalya, ABD, Pakistan, Mısır, İngiltere, Almanya, Macaristan, Polonya, Romanya, Moldova, Hırvatistan, Sırbistan, Bosna, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Dominik cumhuriyeti, BAE, Kuveyt, Katar, Suudi Arabistan, Türkiye, Hollanda, Lüksemburg, Litvanya, Letonya, Estonya, Yunanistan, Kanada, İran, Vietnam, Finlandiya, Norveç, İsveç, Danimarka, Çin ve Hindistan.

Fusion Mesotherapy hızlı büyüyen ve yenilikçi bir şirkettir. Her yıl son teknoloji aktif bileşenlere sahip yeni ürünler oluşturuyoruz 2015 yılında tıbbi uygulama sonrası yeni bir steril bakım konsepti için Smart Mix ve Meso—T maskeyi oluşturduk. Kokteyllerimizi son jenerasyon aktif içerikler, yüksek oranda hyaluronik asit, büyüme faktörleri ve biomimetik peptidlerle ile güçlendirdik.

Firmamız tıbbi cihazların üreticisi ve distribütörü olarak ISO13485 sertifikasına sahiptir. “Her insanın genç ve sağlıklı kalma arzusuna odaklanıyoruz. Cildiniz görünüşünüz anlamına geldiği için çoğu insan sağlıklı bir cilt ve anti—ageing ile ilgilenir. Amacımız müşterilerimize en iyi kalitede inovatif güvenli mezoterapi ürünleri sunmaktır. Mezoterapi dünyasında ki yenilikleri ve sonuçları sizlere sunmaya devam edeceğiz. Fusion Mesotherapy her zaman güvenebileceğiniz bir marka ve kalitede olmak için yoluna devam ediyor.”